Lékařský tým

MUDr. Hana Sklenářová
MUDr. Hana Sklenářová
Praktický lékař
Studovala jsem Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, v roce 2007 jsem získala specializovanou způsobilost v oboru všeobecné lékařství. Od té doby jsem pracovala jako praktická lékařka ve Slušovicích. Absolvovala jsem také roční kurz pracovního lékařství na Institutu postgraduálního vzdělávání v Praze. Na poliklinice Můj lékař budu nyní působit jako praktická lékařka a lékařka pro pracovně lékařskou péči.
Eva Polanská
Eva Polanská
Sestra
Absolvovala jsem střední zdravotnickou školu v Gottwaldově. Nejdříve jako mladá sestřička jsem pracovala v nemocničním zařízení, následně několik let ve stomatologické ordinaci. Ráda bych svoji profesní kariéru završila jako sestra v ordinaci praktického lékaře na poliklinice Můj lékař.
Jaroslava Guričová
Jaroslava Guričová
Sestra
Vystudovala jsem Zdravotnickou školu v Brně. Poté jsem několik let pracovala v Praze na JIP. Po získání zkušeností jsem se vrátila zpět na Moravu a pracovala na interním oddělení. Když se mi naskytla možnost pracovat na poliklinice Můj lékař, neváhala jsem.
MDDr. Dagmar Marčíková
MDDr. Dagmar Marčíková
Stomatoložka
Studovala jsem 1. lékařskou fakultu UK v Praze, kde jsem po ukončení studia roku 2009 i zakotvila a zdokonalovala se v oboru pod odborným vedením. Roku 2015 mě osud zavál zpět do mého rodného kraje a nabídka práce na poliklinice Můj lékař mne natolik nadchla, že se nedala odmítnout.
MDDr. Adéla Tikovská
MDDr. Adéla Tikovská
Stomatoložka
V roce 2003 jsem vystudovala VOŠ v oboru dentální hygieny a mnoho let jsem se tomuto oboru věnovala a zdokonalovala se. Časem mi ale došlo, že chci lidem pomáhat mnohem více, a tak jsem vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pečuji o své pacienty jak v oblasti dentální hygieny, tak i stomatologie. Na polikliniku Můj Lékař jezdím vypomáhat, jak mi čas dovolí, jelikož mi není lhostejná situace s nedostatkem stomatologů v této lokalitě.
MDDr. David Mach
MDDr. David Mach
Stomatolog
Po vystudování 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze jsem začal pracovat na zubní klinice Adela dental care v Praze a věnuji se především stomatochirurgii a implantologii. Na polikliniku Můj Lékař jezdím jednou měsíčně, abych v této lokalitě, kde je nedostatek stomatologů, vypomohl obzvlášť v oblastech mých specializací.
MDDr. Roman Moštěk
MDDr. Roman Moštěk
Stomatolog
Studoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde v současné době působím jako zubní lékař a rovněž jako vyučující. Na dva dny v týdnu dojíždím na polikliniku Můj lékař, kde se rád věnuji klientům ze svého rodného kraje.
MUDr. Radomír Humplík
MUDr. Radomír Humplík
Stomatolog
Vystudoval jsem obor Stomatologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem promoval v roce 2009. Celý svůj profesní zubařský život se věnuji převážně záchovné stomatologii (zhotovování výplní a ošetřování kořenových kanálků). Na poliklinice Můj Lékař ordinuji na částečný úvazek a jsem velmi rád, že mohu být součástí tohoto týmu.
Nikola Křápková
Nikola Křápková
Sestra
Absolvovala jsem střední zdravotnickou školu v oboru Zdravotnický asistent v Uherském Hradišti. Pracovala jsem jako sestra na centrální sterilizaci v Ostravě a po čase jsem přešla na sestru na sál do oční kliniky Gemini. Toužila jsem se vrátit do Uh. Brodu, a tak jsem vděčná, že se mi naskytla příležitost pracovat v zubní ordinaci na poliklinice Můj lékař.
MUDr. Jana Procházková
MUDr. Jana Procházková
Oftalmoložka
Po ukončení studia na Lékařské fakultě MU v Brně v roce 2002 jsem nastoupila na oční oddělení v nemocnici v Novém Jičíně. Po dvou letech jsem se vrátila do svého rodného kraje a přešla jsem na oční oddělení nemocnice v Uherském Hradišti. V roce 2005 jsem úspěšně složila atestaci z oftalmologie a následně v roce 2009 získala specializovanou způsobilost v oboru oftalmologie. V nemocnici jsem pracovala na ambulanci a v posledních letech jsem se více věnovala problematice zeleného zákalu. Od léta 2017 jsem přijala nabídku pracovat pro polikliniku Můj lékař, kde mohu ordinovat v nově zařízené ambulanci s moderními přístroji.
Jana Lišková
Jana Lišková
Sestra
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Uherském Hradišti. Hned nato jsem nastoupila v Luhačovicích jako zdravotní sestřička na pediatrii a později na dialyzačním středisku v Uherském Brodě. Od roku 2017 se věnuji práci zde na oční ambulanci.
Petra Jurnyklová, DiS.
Petra Jurnyklová, DiS.
Dentální hygienistka
Po absolvování osmiletého gymnázia v Uherském Brodě jsem nastoupila na Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Praze, kde jsem poté vystudovala obor Dentální hygienistka. Tento obor mě nadchl, baví mě se v něm stále zdokonalovat a vzdělávat. Láska k našemu kraji byla silnější než lákadla hlavního města, proto pro mě byla nabídka práce na poliklinice Můj lékař velmi atraktivní. Poliklinika je moderně vybavená, má příjemné prostředí a velmi milý kolektiv zaměstnanců. Je tu zkrátka radost pracovat.
Bc. Jana Bučková
Bc. Jana Bučková
Fyzioterapeutka
Fyzioterapii jsem vystudovala nejdříve jako DiS. Bakalářský titul jsem získala při zaměstnání na Zdravotnické univerzitě v Banské Bystrici. Praktické dovednosti získané v průběhu 14 let v Lázních Luhačovice na dětských odděleních a různých stážích v ambulantním zařízení pro dospělé jsem doplnila dalším vzděláváním na certifikovaných odborných kurzech. Mojí doménou jsou především funkční poruchy pohybového systému, které vznikají naším životním a pracovním stylem.
Silvie Procházková
Silvie Procházková
Masérka
Profesi masérky se věnuji asi od roku 2008, kdy jsem úspěšně ukončila masérský kurz ve Zlíně. Začínala jsem s klasickými masážemi, později se zdokonalila v baňkování, v masážích lávovými kameny a v masáži obličeje. Svoji práci chci nadále zdokonalovat učením dalších blahodárně prospěšných masáží pro tělo i duši.
Světlana Mužíková
Světlana Mužíková
Recepční
Snažím se efektivně naplánovat čas klientů i týmu polikliniky, poskytovat spolehlivou administrativní podporu a kvalitní pracovní zázemí v přátelském duchu.
Oldřiška Otrubová
Oldřiška Otrubová
Recepční
Jako jedna z týmu polikliniky se snažím najít nejlepší řešení pro klienta i lékaře v milém a příjemném prostředí.
Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top