Fyzioterapie

I u nás se při práci zaměřujeme na řešení příčiny problému, nejen na potlačení jeho symptomů. Záleží nám na tom, aby se naši klienti zbavili svých bolestí a co nejrychleji se vrátili k takovému stylu života, na který byli zvyklí. Naše fyzioterapeutické oddělení má dvě pracoviště – ambulanci s tělocvičnou a ambulanci pro poskytování elektroléčby, magnetoterapie, ultrazvukové terapie či hloubkové oscilace. Vybavení pořizujeme na základě ověřené kvality, ale i moderních trendů.
Bc. Jana Bučková
Bc. Jana Bučková
Fyzioterapeutka
Fyzioterapii jsem vystudovala nejdříve jako DiS. Bakalářský titul jsem získala při zaměstnání na Zdravotnické univerzitě v Banské Bystrici. Praktické dovednosti získané v průběhu 14 let v Lázních Luhačovice na dětských odděleních a různých stážích v ambulantním zařízení pro dospělé jsem doplnila dalším vzděláváním na certifikovaných odborných kurzech. Mojí doménou jsou především funkční poruchy pohybového systému, které vznikají naším životním a pracovním stylem.
Víte, že fyzioterapie neřeší jen následek daného problému, ale především jeho příčinu?

Ceník

Fyzioterapie (20 min)
250 Kč
Fyzioterapie (40 min)
400 Kč
Fyzioterapie (60 min)
600 Kč
Kinesio - taping malý 0 - 30 cm (10 min)
100 Kč
Kinesio - taping střední 30 - 60 cm (10 min)
150 Kč
Kinesio - taping velký 60 - 90 cm (10 min)
200 Kč
Kinesio - taping vlastní tejpovací páska (jen práce fyzioterapeuta)
50 Kč
Hluboká oscilace (20 min)
200 Kč
Elektroléčba, Magnetoterapie (15 min)
80 Kč
Elektroléčba, Magnetoterapie (30 min)
100 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top