Výživové poradenství

Srozumitelným způsobem Vám ukážeme cestu ke zdravému stravování, která je ideální právě pro Vás. Naučíme Vás, jak se zdravě stravovat – i v případě potravinové intolerance, jak se hýbat a starat se o své tělo, aby bylo zdravé a funkční. Bez počítání kalorií, bez složitých postupů, bez drahých doplňků a složitých diet. Naučíme Vás, jak si vybírat ty správné potraviny, jak nakupovat, jak si připravovat jídla nejen doma, ale i na cesty…

Proč je důležité zdravě jíst, proč by Vás mělo zajímat, co jíte, jaké jsou negativní vlivy moderní doby na výživu… Těmito a mnoha dalšími tématy, které se výživy týkají, Vás provede Mgr. Jana Šáchová, DiS., výživová koučka.
Mgr.Jana Šáchová, DiS.
Mgr.Jana Šáchová, DiS.
Výživová terapeutka
Vystudovala jsem obor Regenerace a Výživa na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi další absolvované obory patří: učitelství tělesné výchovy na FSpS MU Brno a také zdravotnický záchranář na VZŠ ve Zlíně.
Od mládí se věnuji sportu a na pohybu jsem závislá i v dnešní době. Dlouhé roky jsem závodně hrála házenou, kde jsem pochopila, jak je důležité kvalitně se stravovat. Věnuji se edukační činnosti v oblasti zdravého pohybu a výživy pro dospělé i děti. V současné době trénuji také atletickou přípravku pro děti, kde se snažím aplikovat své znalosti i zkušenosti a vést děti již od mládí ke zdravému životnímu stylu.
Každý den mně dělají radost mé dvě dcerky, partner, voňavá a chutná káva, domácí mazlíčci a samozřejmě kvalitní a chutné jídlo. Neřídím se žádnými extrémy, ale hledám optimální cestu, jak udržet sebe i svou rodinu ve zdraví.
Ať už bylo otcem nemoci cokoliv, její matkou byla špatná strava.

Nabízíme

Jednorázová konzultace
60- ti minutová konzultace zahrnuje: zhodnocení stravovacích a pohybových návyků, analýzu těla pomocí diagnostické váhy Omrom, (váha, BMI, % tuku, % svalové hmoty, viscerální tuk), potřebná měření. Závěrem konzultace získáte výživové doporučení a základní edukační materiály, které Vám pomůžou změnit nebo upravit jídelníček.
Edukační balíček
obsahuje 4 návštěvy s výživovým poradcem + 1 e-mailovou konzultaci
  • 1. návštěva - vstupní - 60 min jejíž součástí je: zhodnocení stravovacích a pohybových návyků, analýzu těla pomocí diagnostické váhy Omrom (váha, BMI, % tuku, % svalové hmoty, viscerální tuk), potřebná měření, edukační materiály pro výběr potravin.
  • 2. návštěva - plán - 50 min zahrnuje: kontrolní měření a vážení, rozbor jídelníčku, individuální řešení nedostatků, výživová doporučení na skladbu a časové rozvržení jídelníčku, pohybová doporučení, edukační materiály.
  • 3. návštěva – kontrolní - 30 min obsahuje: kontrolní měření a vážení, kontrolu změn v jídelníčku a pohybových změn, řešení individuálního problému, motivaci a pomocné edukační materiály.
  • 4. návštěva – zhodnocení - 50 min zahrnuje: měření a vážení pomocí diagnostické váhy, zhodnocení dosažených výsledků, závěrečná úprava stravovacích a pohybových návyků, tak aby byly udržitelné. Ujasnění a ukotvení získaných informací. Pomocné edukační taháky pro nákup a zpracování potravin.
Individuální konzultace
30-ti minutová konzultace, jejíž součástí je: měření a vážení na diagnostické váze, individuální řešení problému, podpora a motivace na cestě ke zdravému životnímu stylu. Pouze pro účastníky edukačního balíčku.
E-mailová konzultace
Zodpoví na dotazy týkající se výživy a pohybu. Doporučí vhodné alternativy. Pouze pro účastníky edukačního balíčku.

Ceník

Jednorázová konzultace
700 Kč
Edukační balíček
2 000 Kč (do 30. 9. 2022)
2 400 Kč (od 1. 10. 2022)
Individuální konzultace
pouze pro účastníky edukačního balíčku
300 Kč
E-mailová konzultace
pouze pro účastníky edukačního balíčku
200 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Aktuálně
Top