Aktuality

25. 08. 2020

Naše ambulance Všeobecného praktického lékařství je Akreditovaným pracovištěm MZ ČR

Rádi bychom vás informovali, že naše ambulance Všeobecného praktického lékařství je nyní Akreditovaným pracovištěm Ministerstva zdravotnictví ČR. Na základě této akreditace můžeme nabídnout stáž na našem pracovišti lékaři v předatestační přípravě (L1/L2) nejen pro základní kmen, ale i pro vlastní specializovaný výcvik v oboru VPL.
Příloha 1
Příloha 2
20. 07. 2020

POVINNOST NOSIT ROUŠKY VE ZDRAVOTNICKÉM ZAŘÍZENÍ MŮJ LÉKAŘ!

Vzhledem k epidemiologické situaci COVID 19 v našem kraji a okrese bychom Vás rádi požádali o spolupráci v rámci ochrany Vašeho zdraví a zdraví našich zdravotníků. Proto od 20. července 2020 bude povinnost v našem zdravotnickém zařízení Můj lékař nosit roušky. V případě, že roušku nebudete mít, je možné si ji zakoupit na recepci Polikliniky Můj lékař.

Chráníte tím sebe a také naše zaměstnance.

Děkujeme za pochopení
01. 06. 2020

Přijímáme nové pacienty

V současné době přijímáme nové pacienty k praktickému lékaři a na oftalmologii. Dále vám nabízíme fyzioterapie, dentální hygienu a masáže. Využijte služeb našich zkušených odborníků, kteří jsou tady pro vás na poliklinice MŮJ LÉKAŘ a získejte bonusy pro nově registrované pacienty. Objednávat se můžete na recepci osobně, telefonicky: +420 572 655 910, nebo emailem: info@mujlekar.net
28. 05. 2020

Nové smlouvy s pojišťovnami OZP a ČPZP

V ordinaci oftalmologie máme nově uzavřenu smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou (205) a na podpis s Oborovou zdravotní pojišťovnou (207) čekáme.

Na fyzioterapiích již máme smlouvu s oběma pojišťovnami, ČPZP (205) i OZP (207), podepsanou.

Využijte toho, a pokud se vás týkají problémy s očima či pohybovým aparátem, nechejte si od svého praktického lékaře napsat poukaz na ošetření.
28. 04. 2020
Vážení pacienti,

poliklinika MŮJ LÉKAŘ se bude s uvolněním vládních nařízení velmi pozvolně vracet k běžnému provozu. Nyní prioritně objednáváme pacienty, kteří mají akutní problémy a dále pacienty, kterým byl po dobu nouzového stavu zrušený termín vyšetření. Pokud se chcete objednat na preventivní prohlídky, počítejte prosím s delšími objednacími lhůtami u některých služeb.

S ohledem na pandemii koronaviru prosíme i nadále o dodržování hygienických návyků a nošení ochranných pomůcek. Roušku si sundávejte až v ordinaci, po vyzvání lékaře. V případě, že jste nachlazení, svoji návštěvu polikliniky odložte a objednejte se na náhradní termín, případně svůj zdravotní stav nejdříve telefonicky zkonzultujte s praktickým lékařem.

V následujících dnech mohou být naše telefonní linky pro velký zájem přetíženy, prosíme tedy o trpělivost.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu
17. 03. 2020
Vážení pacienti, 
dovolujeme si Vás informovat, že z důvodů nouzového stavu funguje Poliklinika MŮJ LÉKAŘ do odvolání v omezeném režimu.
Recepce Vám je k dispozici telefonicky (572 655 910, 735 793 626) nebo emailem (info@mujlekar.net), budova polikliniky je uzavřena.
Ordinační doba praktické lékařky je omezena denně od 7:30 do 11:00. S lékařkou komunikujte telefonicky (572 655 919) nebo emailem (hana.sklenarova@mujlekar.net), a to v neodkladných případech (konzultace zdravotního stavu, vystavení e-receptu nebo e-neschopenky).
Ostatní ordinace fungují v omezeném provozu. V případě akutních potíží prosíme kontaktujte Uherskohradišťskou nemocnici a.s. na telefonním čísle 572 529 111 nebo pohotovost Městské nemocnice v Uherském Brodě na telefonním čísle 572 632 555.
V případě podezření na nákazu koronavirem využijte informací uvedených na našich webových stránkách. Zůstaňte doma, omezte styk s dalšími osobami a kontaktujte praktického lékaře, Krajskou hygienickou stanici na tel. čísle 572 430 717, 572 430 720 nebo volejte linku 112. 
Děkujeme za pochopení.
Poliklinika MŮJ LÉKAŘ
13. 03. 2020

Upozornění pro veřejnost

Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu se veškeré přednášky a semináře pořádané poliklinikou MŮJ LÉKAŘ odkládají do odvolání. O náhradních termínech budete včas informováni. Děkujeme za pochopení.
06. 03. 2020

Správný postup pacienta při podezření na nákazu koronavirem

Přicestovali jste z oblasti zasažené koronavirem? Máte podezření, že jste přišli do styku s nakaženou osobou a začínáte mít příznaky? Přečtěte si, jak kontaktovat lékaře a co dělat, abyste možnou nákazu nešířili dále. Více informací naleznete zde
28. 02. 2020

Seminář Funkce imunitního systému

Tématem březnového semináře pro veřejnost je imunitní systém, doplňky stravy a vitamin C. Prozradíme vám, jak posílit vaši imunitu, abyste nemuseli čelit opakujícím se virózám. Dozvíte se také, zda jsou pro vás doplňky stravy, minerály a vitamíny prospěšné či nikoliv, a navíc si můžete nechat změřit CRP, abyste zjistili, zda ve vašem těle neprobíhá zánětlivé onemocnění.
Bezplatný seminář se koná 18. 3. 2020 v 17:30 – 19:00 pod vedením MDDr. Adély Tikovské, DiS.
Seminář je kapacitně omezen, objednat se můžete na recepci polikliniky do 16. 3. 2020.
Více informací o semináři naleznete zde
26. 02. 2020

Novinky na masážích pro očistu a regeneraci organismu

Na masážích jsme si pro vás od března připravili novinky, které jsou pro jarní detox jako stvořené. Co jiného tělu prospěje více než hřejivé rašelinové a parafinové zábaly? Nejen, že pomáhají odstranit bolest a uvolnit tělo i mysl, skvěle si u nich odpočinete a uvolníte se. V případě parafinových zábalů si můžete vybrat z několika druhů dle vůně i požadovaného účinku.
Další novinkou je hloubková masáž spoušťových bodů (trigger point), která je ideální volbou při bolestech pohybového ústrojí, ale pomáhá odstranit také bolesti páteře či hlavy. Více informacích o procedurách naleznete zde
25. 02. 2020

Celozávodní dovolená

V době jarních prázdnin od 2. 3. do 6. 3. bude na poliklinice ordinovat pouze praktická lékařka MUDr. Hana Sklenářová v rámci svých ordinačních hodin. Na ostatních odborných pracovištích bude probíhat celozávodní dovolená.
Recepce bude fungovat pouze ve dnech a časech nezbytných pro zabezpečení chodu polikliniky. Prosíme proto, abyste své případné dotazy a objednávání se směřovali do období mimo jarní prázdniny. Děkujeme za pochopení.
11. 02. 2020

Seminář Aby záda nebolela

Zveme vás na další bezplatný seminář, tentokrát na téma Aby záda nebolela aneb prevence bolesti zad a hluboký stabilizační systém. Víte, jak můžete přispět k tomu, abyste svá záda udrželi v dobré kondici a předešli či zmírnili jejich bolesti? Naše zkušená fyzioterapeutka Bc. Jana Bučková vám ve dnech 20. 2. a 27. 2. (16:00 – 17:00), 21. 2. a 28. 2. (7:00 – 8:00) prozradí, jak na to.
Seminář je kapacitně omezen, objednat se můžete na recepci polikliniky osobně, telefonicky či emailem do 14. 2. 2020.
Více informací o semináři naleznete zde
22. 01. 2020

Bojujte proti chřipce a nachlazení

Využijte možnost infuzní terapie vitamínem C nejen v období chřipkové epidemie. Vitamín C účinně posiluje imunitní systém, ale pomáhá i v případech, kdy trpíte opakovanými infekcemi, únavou, psychickými poruchami, alergiemi či stresem. Vitamín C lze v rámci prevence přijímat ve formě tabletek a samozřejmě také konzumací ovoce a zeleniny, ale aby měl skutečně léčivé účinky, je nutné v krvi vytvořit asi 15x vyšší koncentraci, což je možné pouze při nitrožilním podání.
Na infuzi se můžete objednat na recepci polikliniky osobně, telefonicky či emailem.
Více informací o infuzní terapii najdete zde
01. 12. 2019

Praktická lékařka přijímá nové pacienty

MUDr. Hana Sklenářová přijímá nové pacienty z řad široké veřejnosti. Praktická lékařka poskytuje komplexní služby – preventivní programy, konzultace, posuzování zdravotní způsobilosti, očkování, vstupní prohlídky, diagnostiku i léčbu chorob. Výhodou jsou krátké objednací lhůty na termín dle vašich časových možností a návaznost na další odborná pracoviště polikliniky Můj lékař.
Objednávat se můžete na recepci polikliniky osobně, telefonicky či emailem.
Více informací a ceník výkonů nehrazených pojišťovnou najdete zde
24. 10. 2019

Preventivní balíčky

Poliklinika Můj lékař si pro Vás připravila speciální preventivní balíčky ZDRAVÉ SRDCE, FYZIOTERAPEUTICKÝ BALÍČEK A STOP NACHLAZENÍ.
Více informací ke každému preventivnímu balíčku naleznete zde.
Objednávat se můžete na recepci polikliniky osobně, telefonicky či emailem..
09. 10. 2019

Spustili jsme program Zdravé zuby

V rámci preventivního programu Zdravé zuby náš tým navštěvuje školy i školky v uherskobrodském regionu a pomáhá u dětí zvyšovat prevenci v oblasti zubní hygieny. Cílem je vytvořit u dětí pozitivní vztah k ústní hygieně, zdůraznit význam pravidelných návštěv stomatologa a ukázat, jak se správně starat o zuby, aby byly čisté a zdravé.
V září už náš tým navštívil mateřské školy v Babicích a Boršicích a ukázal tak dětem, jak je péče o zoubky důležitá od raného věku.
02. 09. 2019

Oznámení - praktický lékař

V červnu jsme v našem týmu přivítali novou praktickou lékařku MUDr. Hanu Sklenářovou, která je k dispozici každý čtvrtek a věnuje se pracovnělékařským prohlídkám zaměstnanců České Zbrojovky a.s.
Aktuálně probíhají jednání s pojišťovnami, abyste se mohli zaregistrovat u paní doktorky a stát se jejími klienty. Jakmile obdržíme souhlas od pojišťoven, paní doktorka bude moci plnohodnotně pečovat o zdraví všech zájemců nejen z řad zaměstnanců České Zbrojovky a.s., ale i ostatních obyvatel Uherského Brodu a okolí.
Prosíme o trpělivost, budeme Vás včas informovat o možnosti se registrovat.
02. 09. 2019

Fyzioterapie

Od září bude opět na fyzioterapii Bc. Jana Bučková. Bude provádět nejen výkony hrazené hotově, ale i výkony hrazené pojišťovnami.

Objednat se můžete na recepci polikliniky Můj Lékař osobně, telefonicky na číslech 572 655 910, 735 793 626 nebo na emailu: info@mujlekar.net.
02. 09. 2019

Čerpání benefitů

Rádi bychom upozornili, že většina zaměstnanců CZ nemá vyčerpány benefity na rok 2019. Jejich platnost končí k 31.12.2019.
Zarezervujte si svůj termín, jelikož kapacity se zaplňují.

Objednat se můžete na recepci polikliniky Můj Lékař osobně, telefonicky na číslech 572 655 910, 735 793 626 nebo na emailu: info@mujlekar.net.
20. 02. 2019

Navýšení kapacity - zubní

Během prvních týdnů tohoto roku došlo k výraznému nárůstu počtu registrací na stomatologii. I přes to, že jsme navýšili kapacitu na stomatologii, se nám nyní nedaří uspokojit všechny žádosti o registraci, kapacita je nyní téměř vyčerpaná. Velmi se omlouváme, ale aktivně hledáme další možnosti, jak bychom pro Vás opět navýšili kapacitu a vyhověli žádostem o registraci. Věříme, že v brzké době budeme moci opět registrovat nové pacienty bez omezení.
O změnách Vás budeme informovat, děkujeme za pochopení.
17. 01. 2019

Navýšení kapacity - zubní

Rádi bychom Vás informovali, že jsme pro Vás navýšili kapacitu zubní ordinace. Od února můžete na poliklinice Můj lékař využít služeb nového stomatologa MDDr. Romana Mošťka, který bude ordinovat v pondělí a úterý. Objednat se můžete na telefonních číslech 572 655 910, 735 793 626 nebo na emailu: info@mujlekar.net.
17. 10. 2018

Infuzní terapie vitamínem C

Vitamín C je záchrana nejen v chřipkovém období.
Více informací zde
12. 06. 2018

Zdravotní pojišťovny

Všeobecná zdravotní pojišťovna (111), Vojenská zdravotní pojišťovna (201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Oborová zdravotní pojišťovna (207), Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA (209), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211), Revírní bratrská pokladna (213)
Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top