Oftalmologie (oční)

Oftalmologická (oční) ambulance je u nás vybavena moderní diagnostickou technikou od renomovaného japonského výrobce oftalmologických přístrojů Topcon. Díky tomu probíhají vyšetření očí velmi rychle, přesně a bezbolestně. Problémy pacientů dokážeme nejen spolehlivě rozpoznat, ale také účinně řešit.
MUDr. Jana Procházková
MUDr. Jana Procházková
Oftalmoložka
Po ukončení studia na Lékařské fakultě MU v Brně v roce 2002 jsem nastoupila na oční oddělení v nemocnici v Novém Jičíně. Po dvou letech jsem se vrátila do svého rodného kraje a přešla jsem na oční oddělení nemocnice v Uherském Hradišti. V roce 2005 jsem úspěšně složila atestaci z oftalmologie a následně v roce 2009 získala specializovanou způsobilost v oboru oftalmologie. V nemocnici jsem pracovala na ambulanci a v posledních letech jsem se více věnovala problematice zeleného zákalu. Od léta 2017 jsem přijala nabídku pracovat pro polikliniku MŮJ LÉKAŘ, kde mohu ordinovat v nově zařízené ambulanci s moderními přístroji.
Víte, že problémy se zrakem má asi 6 milionů Čechů? Oko je sice nejmenším, ale přesto jedním z nejsložitějších orgánů v lidském těle. Proto by se jakékoli potíže se zrakem neměly podceňovat.

Ceník

Preventivní oční prohlídka
400 Kč
Oční prohlídka a brýlová korekce
550 Kč
Preventivní prohlídka a oční pozadí
700 Kč
Kontrolní oční vyšetření
200 Kč
Perimetr
500 Kč
Komplexní glaukomové vyšetření včetně perimetru
900 Kč
OCT 1 oko
350 Kč
Aplikace kontaktní čočky plan
100 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top