Dentální hygiena

U nás se vám perfektně postaráme o čistotu vašeho chrupu. Odstraníme zubní kámen, povlak i další nečistoty, čímž se značně redukují bakterie a riziko infekce. Kromě toho můžete využít i nabídky bělení zubů. Díky pravidelné péči získáte nejen krásný úsměv, ale i zdravější zuby a dásně.
Bc. Eliška Skovajsová
Bc. Eliška Skovajsová
Dentální hygienistka
V roce 2021 jsem zakončila své vzdělání v oboru Dentální hygiena na Masarykově univerzitě v Brně. Po celou dobu studia jsem docházela do některých brněnských ordinací, kde jsem získávala potřebnou praxi. Ačkoli jsem Brno měla moc ráda, věděla jsem, že časem budu chtít pomáhat tvořit zdravé a krásné úsměvy v blízkosti své domoviny. Proto mě možnost pracovat na poliklinice MŮJ LÉKAŘ v Uherském Brodě, městě, kde jsem prožila svá středoškolská léta, velice těší. Ve volném čase upřednostňuji spíše přírodu před hlukem města. Dlouhé roky hraji na kytaru i saxofon, baví mě sportovat nebo také kreslit a ráda přispívám k radosti lidí kolem mě.
Bc. Monika Kubíková
Bc. Monika Kubíková
Dentální hygienistka
Po absolvování čtyřletého gymnázia v Uherském Brodě jsem se rozhodla jít studovat dentální hygienu. Vybrala jsem si pro své studium Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Jelikož jsem vždy chtěla zůstat ve svém rodném městě, jsem velmi ráda, že můžu pracovat na poliklinice MŮJ LÉKAŘ. I když jsem momentálně na rodičovské dovolené, i tak jednou týdně docházím na Polikliniku pomáhat pacientům k zdravějšímu úsměvu.
Víte, že v otázce zdraví dutiny ústní hraje genetika minimální roli? Nejdůležitější je správná i pravidelná péče a hygiena. Nemějte tedy strach, že jste svůj boj se zubním kazem prohráli v okamžiku, kdy jste se narodili. Je to jen na vás.

Ceník

Dentální hygiena - VSTUPNÍ - 60 min.
(kompletní vstupní dentální hygiena: odstranění zubního kamene, pískování, leštění, motivace a instruktáž)
1 490 Kč
Dentální hygiena
(opakovaná návštěva: kontrola hygieny, dočištění, odstranění zubního kamene, pískování, leštění)
700 Kč / 30 min.
950 Kč / 60 min.
Dětská dentální hygiena - do 14 let včetně – 30 min
- kompletní vstupní dentální hygiena
- opakovaná návštěva

800 Kč
650 Kč
Deep scaling – 60 min.
- hloubkové čištění poddásňového zubního kamene s anestezií - 60 min
- 1 zub

1 380 Kč
345 Kč
Bělení domácí
(vyhotovení nosičů na obě čelisti, 3 bělicí gely, instruktáž aplikace gelů)
- pro domácí bělení využíváme Philips Zoom NiteWhite
3 500 Kč
Ordinační bělení
- procedura obsahující 3 cykly bělení
- zkrácená procedura obsahující 2 cykly bělení
- 1 cyklus bělení
- pro ordinační bělení využíváme značku Beyond Max5

3 500 Kč
2 500 Kč
1 500 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Aktuálně
Top