Dentální hygiena

U nás se vám perfektně postaráme o čistotu vašeho chrupu. Odstraníme zubní kámen, povlak i další nečistoty, čímž se značně redukují bakterie a riziko infekce. Kromě toho můžete využít i nabídky bělení zubů. Díky pravidelné péči získáte nejen krásný úsměv, ale i zdravější zuby a dásně.
Petra Jurnyklová, DiS.
Petra Jurnyklová, DiS.
Dentální hygienistka
Po absolvování osmiletého gymnázia v Uherském Brodě jsem nastoupila na Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Praze, kde jsem poté vystudovala obor Dentální hygienistka. Tento obor mě nadchl, baví mě se v něm stále zdokonalovat a vzdělávat. Láska k našemu kraji byla silnější než lákadla hlavního města, proto pro mě byla nabídka práce na poliklinice MŮJ LÉKAŘ velmi atraktivní. Poliklinika je moderně vybavená, má příjemné prostředí a velmi milý kolektiv zaměstnanců. Je tu zkrátka radost pracovat.
Víte, že v otázce zdraví dutiny ústní hraje genetika minimální roli? Nejdůležitější je správná i pravidelná péče a hygiena. Nemějte tedy strach, že jste svůj boj se zubním kazem prohráli v okamžiku, kdy jste se narodili. Je to jen na vás.

Ceník

Dentální hygiena - 60 min.
(kompletní vstupní dentální hygiena – odstranění zubního kamene, airflow, depurace, motivace a instruktáž)
1 460 Kč
Dentální hygiena 30 - 40 min.
(recall, kontrola hygieny, dočištění, odstranění zubního kamene, depurace)
700 - 850 Kč
Dětská DH (do 15ti let) – 30 min
750 Kč
Deep scaling – 60 min.
(hloubkové čištění poddásňového zubního kamene s anestezií)
1 350 Kč
Bělení domácí
(vyhotovení nosičů na obě čelisti, 2 bělící gely, instruktáž aplikace gelů a poučení o bílé dietě)
3 500 Kč
Ordinační bělení – jedna procedura
3 500 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top