Časté dotazy

Je poliklinika určena pouze pro zaměstnance České zbrojovky a.s.?

Provozovatel polikliniky CZUB zdravotní s.r.o. je sesterskou společností České zbrojovky a.s. Poliklinika jako taková poskytuje primárně služby současným a bývalým zaměstnacům České zbrojovky a.s. a jejich rodinným příslušníkům. Nicméně je také připravena poskytovat služby široké veřejnosti.

Jak se můžu objednat k ošetření?

K ošetření je možné se objednat na recepci osobně, případně telefonicky či e-mailem, který je uveden na webových stránkách.

Jak dlouho budu v čekárně čekat na ošetření?

V případě objednání na konkrétní hodinu je čekací doba minimální (maximálně minuty) a zaměstnanci polikliniky Vás v drtivé většině případů ošetří v naplánovaném čase. Doporučujeme do čekárny přicházet přibližně 5 minut před dohodnutým termínem. Tím čekání téměř eliminujete.

Poliklinika je v úzké vazbě na Českou zbrojovku a.s. V případě, že jsem zaměstnanec zbrojovky, mohou se informace o mém zdravotním stavu dostat k mému nadřízenému?

Všichni pracovníci polikliniky jsou vázáni mlčenlivostí. Informace o Vašem zdravotním stavu se rozhodně k Vašemu nadřízenému touto cestou nemohou dostat. Nezdravotničtí pracovníci polikliniky (recepční) nemají k důvěrným datům našich klientů přístup. Při objednávání klienta na ošetření v našem systému vidí pouze Vaše základní data (jméno, zdravotní pojišťovnu apod.). Informace o Vašem zdravotním stavu jsou jim skryty a jsou k dispozici pouze zdravotnickému personálu.

Potřebuji nějakou žádanku pro ošetření na fyzioterapii?

Jestliže hodláte využít ošetření hrazeného ze zdravotního pojištění je nutné si zajistit žádanku typu FT, kterou Vám může vystavit Váš praktický lékař či ambulantní specialista (ortoped, neurolog, chirurg,...).

Je všechna péče hrazena zdravotní pojišťovnou?

Některé služby poskytované na naší poliklinice nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou a klient si je musí hradit sám. Příslušnou platbu je možné provést v hotovosti, nebo platební kartou na recepci polikliniky. Zaměstnanci České zbrojovky a.s. mohou využívat také poukázek od společnosti Edenred, které jim zaměstnavatel poskytuje.

Jak je možné, že v čekárnách nejsou "davy" pacientů?

Je to dáno skutečností, že se snažíme co nejefektivnějí organizovat čas naších zaměstnanců a klientů. Využíváme sofistikovaný ambulantní systém, který umožňuje správně časovat všechna ošetření. Naši zdravotníci neztrácejí čas zbytečnou nezdravotnickou agendou a plně se věnují péči o pacienta. Vše ostatní koordinuje naše recepce, která k dosažení tohoto cíle má mj. k dispozici propracovaný objednávací systém.
Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top