Stomatologie (zubní)

Naše stomatologická ordinace je tady pro všechny, kteří chtějí pečovat o své zuby pod dohledem odborníka. Rádi vám poskytneme odborné vyšetření a ošetření chrupu a pomůžeme najít optimální řešení jakéhokoli problému. Disponujeme nejmodernější technikou, takže zákroky provádíme tak, aby léčba byla pro pacienty co možná nejpříjemnější. Máme k dispozici rentgenové přístroje pro pořizování snímků intraorálních i panoramatických.
MDDr. Adéla Tikovská
MDDr. Adéla Tikovská
Zubní lékařka
V roce 2003 jsem vystudovala VOŠ v oboru dentální hygieny a mnoho let jsem se tomuto oboru věnovala a zdokonalovala se. Časem mi ale došlo, že chci lidem pomáhat mnohem více, a tak jsem vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pečuji o své pacienty jak v oblasti dentální hygieny, tak i stomatologie. Na polikliniku MŮJ LÉKAŘ jezdím vypomáhat, jak mi čas dovolí, jelikož mi není lhostejná situace s nedostatkem stomatologů v této lokalitě.
MDDr. Linda Polakovič
MDDr. Linda Polakovič
Zubní lékařka
Obor zubní lékařství jsem absolvovala na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Po studiích jsem nastoupila na zubní ambulanci v Púchově, kde jsem získávala potřebnou praxi. Od roku 2015-2020 jsem vedla soukromou zubní praxi v Trenčanských Teplicích, kde jsem púsobila jako rodinná zubní lékařka. Jsem velmi ráda, že poté, co jsem se přestěhovala do Uherského Brodu, jsem dostala příležitost pracovat na Poliklinice MŮJ LÉKAŘ. Zde se snažím zúročit své osobní zkušenosti a vědomosti a zároveň posouvám moji odbornost na vyšší úroveň.
MDDr. Roman Moštěk
MDDr. Roman Moštěk
Zubní lékař
Vystudoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor zubní lékařství. V univerzitním prostředí pracuji dodnes jako vyučující konzervačního zubního lékařství a endodoncie, stejně tak pracuji, na částečný úvazek, jako lékař pro Fakultní nemocnici v Olomouci. Z osobních důvodů, i z důvodu nedostatku stomatologů v mém rodném kraji, jsem se rozhodl stát se součástí týmu Polikliniky MŮJ LÉKAŘ v Uherském Brodě. Mezi mé koníčky patří střelba z historických i současných střelných zbraní, airsoft a lukostřelba a relaxuji např. u modelářství či jízdou na koni.
MDDr. Dan Ager, MBA
MDDr. Dan Ager, MBA
Zubní lékař
Stomatologie je pro mne srdeční záležitostí. Působím primárně na pražské klinice ADC Na Folimance, kde se věnuji záchovné stomatologii, mikroskopické endodoncii a využití digitalizace v protetickém zubním lékařství. Jezdím pravidelně vypomáhat na Polikliniku MŮJ LÉKAŘ v Uherském Brodě, abych zajistil kvalitní, bezbolestnou a potřebnou stomatochirurgickou péči.
MDDr. Petr Kadlček
MDDr. Petr Kadlček
Zubní lékař
Začal jsem jinak než většina mých kolegů, a to 3-letým působením v Armádě České republiky. Tam jsem si uvědomil, že je třeba lékařské péče ve všech odvětvích a rozhodl jsem se pro studium zubního lékařství. To jsem absolvoval a ukončil na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Chtěl jsem zůstat v blízkosti své domoviny nejen z osobních důvodů, ale i z důvodu nedostatku stomatologů v této lokalitě. Proto jsem již v předešlém roce vypomáhal na Poliklinice MŮJ LÉKAŘ a rozhodl jsem se pro setrvání a rozvoj mé kariéry v tomto milém a přátelském kolektivu. Mezi mé koníčky patří plavání, kterému jsem se závodně věnoval po dobu 12 let a šachy, které jsem 5 let hrál na profesionální úrovni.
Adéla Špíšková
Adéla Špíšková
Zdravotnický asistent
Absolvovala jsem střední zdravotnickou školu v Uherském Hradišti. Již v loňském roce jsem na poliklinice MŮJ LÉKAŘ byla na praxi a jsem ráda, že po ukončení studia zde můžu pracovat jako zdravotní sestra a být součástí tohoto kolektivu.
Zubní instrumentářka
Ludmila Krahulová
Zubní instrumentářka
Ačkoliv jsem prvotně nevystudovala zdravotnický obor, vždy mě lákala pozice , při které bych mohla pomahát lidem. Jakmile se naskytla příležitost, absolvovala jsem rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách. Než jsem stihla najít zaměstnání, kde bych tyto znalosti uplatnila, objevila se příležitost práce na Poliklinice MŮJ LÉKAŘ. Bez váhání jsem tuto nabídku přijala, dostudovala potřebné vzdělání a nyní se snažím své nabyté zkušenosti uplatnit v praxi. Ve svém volném čase se věnuji práci na zahrádce, trávení času s rodinou, vnukem a přáteli.
Věra Gajdůšková
Věra Gajdůšková
Všeobecná sestra
Střední zdravotnickou školu jsem absolvovala ve Zlíně v oboru všeobecná sestra. Po maturitě jsem nastoupila do Baťovy nemocnice ve Zlíně na interní oddělení a poté na interní JIP. Po mateřské dovolené jsem několik let pracovala v zubní ordinaci v Uherském Brodě. Nyní bych chtěla získat další nové zkušenosti na poliklinice MŮJ LÉKAŘ.
Víte, že používat kvalitní zubní pastu nestačí? Ta totiž představuje jen podpůrné opatření, největší vliv na správné čištění zubů má pečlivost a technika, kterou jej provádíte.
NAŠE NOVINKA - stomatologický systém CEREC CAD/CAM

Zubní korunky či náhrady zničených částí zubů - vše na počkání v jediné návštěvě u stomatologa!

Jedná se o systém počítačové 3D modelace, který naskenuje pacientovu ústní dutinu do těch nejmenších detailů a navrhne optimální tvar výplně či korunky vzhledem k charakteru dutiny ústní. Následně korunku či výplň během několika desítek minut i sám vyrobí - zhotovení na počkání!

Využívá přitom celokeramické materiály, které jsou velice odolné, pevné, chrání zuby proti kazu a navíc výborně vypadají. Mnoho lidí ze showbyznysu s hollywoodským zářivým úsměvem má udělané zuby právě touto metodou.

CEREC
Jaké jsou výhody CEREC CAD/CAM?
  • rychlost – korunka či zubní náhrada na počkání
  • bezpečnost - keramika je plně biokompatibilní s lidským organismem
  • dokonalá estetika
  • přesnost - optimální tvar výplně či korunky 
  • pevnost
  • žádné otiskování
  • barevná stálost
  • dlouhá životnost
cerec
CEREC ošetření krok za krokem
CEREC
Dopřejte si komplexní a bezbolestnou stomatologickou péči na Poliklinice MŮJ LÉKAŘ a získejte úsměv, o kterém jste vždy snili!

Ceník

Kompletní ceník je k dispozici na recepci a v ordinaci stomatologie.
Vstupní prohlídka
hrazeno ZP
Preventivní prohlídka
hrazeno ZP
Intraorální rentgenové snímky
hrazeno ZP
Panoramatický snímek OPG
hrazeno ZP
Extrakce zubů
hrazeno ZP
Základní anestezie
hrazeno ZP
Provizorní výplně
hrazeno ZP
Skloionomerní bílá výplň
od 1 250 Kč
Fotokompozitní bílá výplň
od 1 500 Kč
Kapslovaný amalgám
od 1 250 Kč
Korunka celokeramická (není na počkání, práce s externí laboratoří)
od 6 000 Kč
Korunka metalokeramická
od 6 000 Kč
Korunka, inlay, onlay, overlay celokeramická CEREC
od 5 000 Kč
Korunka, inlay, onlay, overlay z pryskyřičné keramiky CEREC
od 4 500 Kč
Korunka, inlay, onlay, overlay kompozitní CEREC
od 3 500 Kč
Korunka, inlay, onlay, overlay plastová CEREC
od 3 500 Kč
Korunka CEREC na implantát
od 12 500 Kč
Člen můstku celokeramický CEREC (cena na 1 člen v můstku)
od 4 000 Kč
Fazeta celokeramická CEREC
od 5 000 Kč
Člen můstku plastový CEREC (cena na 1 člen v můstku)
od 2 500 Kč
Endodontické ošetření 1 kořenového kanálku
od 2 000 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top