Stomatologie (zubní)

Naše stomatologická ordinace je tady pro všechny, kteří chtějí pečovat o své zuby pod dohledem odborníka. Rádi vám poskytneme odborné vyšetření a ošetření chrupu a pomůžeme najít optimální řešení jakéhokoli problému. Disponujeme nejmodernější technikou, takže zákroky provádíme tak, aby léčba byla pro pacienty co možná nejpříjemnější. Máme k dispozici rentgenové přístroje pro pořizování snímků intraorálních i panoramatických.
MDDr. Adéla Tikovská
MDDr. Adéla Tikovská
Stomatoložka
V roce 2003 jsem vystudovala VOŠ v oboru dentální hygieny a mnoho let jsem se tomuto oboru věnovala a zdokonalovala se. Časem mi ale došlo, že chci lidem pomáhat mnohem více, a tak jsem vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pečuji o své pacienty jak v oblasti dentální hygieny, tak i stomatologie. Na polikliniku MŮJ LÉKAŘ jezdím vypomáhat, jak mi čas dovolí, jelikož mi není lhostejná situace s nedostatkem stomatologů v této lokalitě.
MDDr. Linda Polakovič
MDDr. Linda Polakovič
Stomatoložka
Obor zubní lékařství jsem absolvovala na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Po studiích jsem nastoupila na zubní ambulanci v Púchově, kde jsem získávala potřebnou praxi. Od roku 2015-2020 jsem vedla soukromou zubní praxi v Trenčanských Teplicích, kde jsem púsobila jako rodinná zubní lékařka. Jsem velmi ráda, že poté, co jsem se přestěhovala do Uherského Brodu, jsem dostala příležitost pracovat na Poliklinice MŮJ LÉKAŘ. Zde se snažím zúročit své osobní zkušenosti a vědomosti a zároveň posouvám moji odbornost na vyšší úroveň.
MDDr. Michael Jaromír Hendrych
MDDr. Michael Jaromír Hendrych
Stomatolog
Po vystudování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni jsem působil ve Stomatochirurgické ambulanci VFN. V roce 2021 jsem začal pracovat na zubní klinice Adela dental care v Praze a věnuji se především stomatochirurgii a implantologii. Na polikliniku MŮJ LÉKAŘ jezdím jednou měsíčně, abych v této lokalitě, kde je nedostatek stomatologů, vypomohl zejména v oblastech mých specializací.
MUDr. Radomír Humplík
MUDr. Radomír Humplík
Stomatolog
Vystudoval jsem obor Stomatologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem promoval v roce 2009. Celý svůj profesní zubařský život se věnuji převážně záchovné stomatologii (zhotovování výplní a ošetřování kořenových kanálků). Na poliklinice MŮJ LÉKAŘ ordinuji na částečný úvazek a jsem velmi rád, že mohu být součástí tohoto týmu.
Adéla Špíšková
Adéla Špíšková
Zubní instrumentářka
Absolvovala jsem střední zdravotnickou školu v Uherském Hradišti. Již v loňském roce jsem na poliklinice MŮJ LÉKAŘ byla na praxi a jsem ráda, že po ukončení studia zde můžu pracovat jako zdravotní sestra a být součástí tohoto kolektivu.
Věra Gajdůšková
Věra Gajdůšková
Sestra
Střední zdravotnickou školu jsem absolvovala ve Zlíně v oboru všeobecná sestra. Po maturitě jsem nastoupila do Baťovy nemocnice ve Zlíně na interní oddělení a poté na interní JIP. Po mateřské dovolené jsem několik let pracovala v zubní ordinaci v Uherském Brodě. Nyní bych chtěla získat další nové zkušenosti na poliklinice MŮJ LÉKAŘ.
Víte, že používat kvalitní zubní pastu nestačí? Ta totiž představuje jen podpůrné opatření, největší vliv na správné čištění zubů má pečlivost a technika, kterou jej provádíte.

Ceník

Kompletní ceník je k dispozici na recepci a v ordinaci stomatologie.
Fotokompozitní výplň
od 1 350 Kč
Skloionomerni výplň
od 670 Kč
Kapslovaný amalgám
od 670 Kč
Metalokeramická korunka
6 000 Kč
Celokeramická korunka
6 000 Kč
Inlay / onlay / overlay
3 500 Kč
Endodontické ošetření 1 kořenový kanálek
od 1 800 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Aktuálně
Top