Stomatologie (zubní)

Naše stomatologická ordinace je tady pro všechny, kteří chtějí pečovat o své zuby pod dohledem odborníka. Rádi vám poskytneme odborné vyšetření a ošetření chrupu a pomůžeme najít optimální řešení jakéhokoli problému. Disponujeme nejmodernější technikou, takže zákroky provádíme tak, aby léčba byla pro pacienty co možná nejpříjemnější. Máme k dispozici rentgenové přístroje pro pořizování snímků intraorálních i panoramatických.
MDDr. Dagmar Marčíková
MDDr. Dagmar Marčíková
Stomatoložka
Studovala jsem 1. lékařskou fakultu UK v Praze, kde jsem po ukončení studia roku 2009 i zakotvila a zdokonalovala se v oboru pod odborným vedením. Roku 2015 mě osud zavál zpět do mého rodného kraje a nabídka práce na poliklinice Můj lékař mne natolik nadchla, že se nedala odmítnout.
MDDr. Adéla Tikovská
MDDr. Adéla Tikovská
Stomatoložka
V roce 2003 jsem vystudovala VOŠ v oboru dentální hygieny a mnoho let jsem se tomuto oboru věnovala a zdokonalovala se. Časem mi ale došlo, že chci lidem pomáhat mnohem více, a tak jsem vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Nyní pečuji o své pacienty jak v oblasti dentální hygieny, tak i stomatologie. Na polikliniku Můj Lékař jezdím vypomáhat, jak mi čas dovolí, jelikož mi není lhostejná situace s nedostatkem stomatologů v této lokalitě.
MDDr. David Mach
MDDr. David Mach
Stomatolog
Po vystudování 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze jsem začal pracovat na zubní klinice Adela dental care v Praze a věnuji se především stomatochirurgii a implantologii. Na polikliniku Můj Lékař jezdím jednou měsíčně, abych v této lokalitě, kde je nedostatek stomatologů, vypomohl obzvlášť v oblastech mých specializací.
MUDr. Radomír Humplík
MUDr. Radomír Humplík
Stomatolog
Vystudoval jsem obor Stomatologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem promoval v roce 2009. Celý svůj profesní zubařský život se věnuji převážně záchovné stomatologii (zhotovování výplní a ošetřování kořenových kanálků). Na poliklinice Můj Lékař ordinuji na částečný úvazek a jsem velmi rád, že mohu být součástí tohoto týmu.
Věra Gajdůšková
Věra Gajdůšková
Sestra
Střední zdravotnickou školu jsem absolvovala ve Zlíně v oboru všeobecná sestra. Po maturitě jsem nastoupila do Baťovy nemocnice ve Zlíně na interní oddělení a poté na interní JIP. Po mateřské dovolené jsem několik let pracovala v zubní ordinaci v Uherském Brodě. Nyní bych chtěla získat další nové zkušenosti na poliklinice MŮJ LÉKAŘ.
Víte, že používat kvalitní zubní pastu nestačí? Ta totiž představuje jen podpůrné opatření, největší vliv na správné čištění zubů má pečlivost a technika, kterou jej provádíte.

Ceník

Kompletní ceník je k dispozici na recepci a v ordinaci stomatologie.
Fotokompozitní výplň
od 1 350 Kč
Skloionomerni výplň
od 670 Kč
Kapslovaný amalgám
od 670 Kč
Metalokeramická korunka
6 000 Kč
Celokeramická korunka
6 000 Kč
Inlay / onlay / overlay
3 500 Kč
Endodontické ošetření 1 kořenový kanálek
od 1 800 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Top
Vážení pacienti,

9. dubna 2021 bude spuštěn provoz očkovacího centra, na jehož vzniku se podílela poliklinika MŮJ LÉKAŘ společně s Českou zbrojovkou a městem Uherský Brod.

KDE: prostory kina Máj, náměstí 1. máje 2057, Uherský Brod
PROVOZNÍ DOBA: PÁ-NE 8-16hod, PO-ÚT 13-21hod (může se lišit dle dostupnosti vakcín)
S ČÍM OČKUJEME: vakcína Comirnaty (Pfizer/BioNTech)
KDO SE MŮŽE OČKOVAT: REGISTRACE A VÝBĚR OČKOVACÍHO MÍSTA: vyberte CZUB zdravotní s.r.o. - Kino Máj
REZERVACE KONKRÉTNÍHO TERMÍNU: poté co obdržíte PIN2

POTŘEBUJETE POMOC S REGISTRACÍ/REZERVACÍ? kontaktujte speciální linku Městského informačního centra: +420 572 805 125.

TERMÍN 2. DÁVKY, KTERÝ OBDRŽÍTE SPOLEČNĚ S TERMÍNEM PRO 1.DÁVKU, se generuje automaticky, a to přesně za 42 dní po naočkování 1. dávkou. Termín 2. dávky nelze měnit (vyjma zdravotních komplikací)!

V případě, že se vám termín 2. dávky nehodí, původní registraci prosím zrušte a vytvořte si novou registraci tak, aby OBA TERMÍNY očkování byly pro vás VYHOVUJÍCÍ!

UPOZORNĚNÍ: pokud pacient PO 1. DÁVCE OČKOVÁNÍ PRODĚLÁ Covid-19, musí kontaktovat očkovací centrum, kde obdrží NOVÝ TERMÍN 2. DÁVKY, která musí být, dle nařízení MZČR, za 3 měsíce od ukončení karantény.

Jsme hrdí, že můžeme společně přispět v rozvoji očkování v našem kraji a bojovat tak proti onemocnění COVID-19.