Masáže

Masérské služby poskytujeme v relaxačním prostředí na naší poliklinice. Nabízíme širokou škálu masáží (klasická, relaxační medová, lávovými kameny a baňkování). Rádi vám pomůžeme zvolit tu, která pro vás bude mít největší přínos. Nespornou výhodou je i úzké spojení s naším fyzioterapeutickým oddělením.
Silvie Procházková
Silvie Procházková
Masérka
Profesi masérky se věnuji asi od roku 2008, kdy jsem úspěšně ukončila masérský kurz ve Zlíně. Začínala jsem s klasickými masážemi, později se zdokonalila v baňkování, v masážích lávovými kameny a v masáži obličeje. Svoji práci chci nadále zdokonalovat učením dalších blahodárně prospěšných masáží pro tělo i duši.
Ronald Tikovský
Ronald Tikovský
Masér
Většinu svého života jsem zasvětil studiu jógy, meditace, zdravé výživy a fungování těla, které je spojeno i s poznáním duše. Tato filozofie mne fascinuje a naplňuje tak, že jsem si rozšířil své schopnosti o umění masáží. Mým cílem není jen pomoci tělu, ale i zklidnit a zrelaxovat mysl a celkově podpořit zdraví každého klienta.
Víte, že správně prováděné masáže umí zázraky? Uvolňují svaly i klouby, navrací elán do života a oddalují stárnutí. Citu lidské ruky se nevyrovná žádný přístroj.

LETNÍ OSVĚŽUJÍCÍ BALÍČEK:
MASÁŽ 1+1 ZDARMA + BIO-BYLINNÝ LEDOVÝ ČAJ JAKO DÁREK

Kombinuje v sobě vše, co organismus v létě potřebuje – regenerační péči o pokožku i celotělovou osvěžující masáž. Díky použití Bebutter - energizujícího tělového balzámu s esenciálními oleji je masáž vhodná k osvěžení těžkých unavených nohou a k uvolnění svalů po fyzické námaze.

CO BALÍČEK OBSAHUJE?
  • celotělovou masáž v délce 60 minut + druhou masáž ZDARMA
  • DÁREK: Chladivý vánek – prémiový ledový čaj se zeleného čaje China Gund
Powder Bio a švýcarské máty vhodný pro letní osvěžení. Nejchutnější je vychlazený a popíjený venku v létě.

CO OBSAHUJE MASÁŽNÍ TĚLOVÝ BALZÁM BEBUTTER?
Energizující tělový balzám s esenciálním olejem z citronové trávy, máty a meduňky je vhodný k osvěžení těžkých unavených nohou a uvolnění svalů po fyzické námaze. Vyšlehané BIO bambucké máslo s mandlovým a meruňkovým olejem zjemní a zvláční pokožku celého těla.
  • Meduňkový extrakt: Podporuje elasticitu, regeneraci a hydrataci pokožky. Je vhodný pro péči a ochranu všech typů pleti, včetně atopické či dětské. Jeho používání omezuje stárnutí pleti a vzniku strií.
  • Esenciální olej z citronové trávy: Zbavuje stresu, povzbuzuje a posiluje organismus. Na kůži má antiseptické a protivirové účinky, působí příznivě při svalové únavě a otocích.
  • Mátový esenciální olej: Podporuje koncentraci, osvěžení a posiluje psychiku. Pokožku osvěžuje a zahřívá. Působí příznivě při rýmě a nachlazení.
  • Rozmarýnový esenciální olej: Silně stimuluje při únavě, posiluje koncentraci, podporuje cirkulaci krve a zvyšuje krevní tlak. Využívá se k prokrvení a prohřátí svalů.
Celý balíček 1+1 zdarma včetně dárku získáte v hodnotě 1500 Kč a uplatnit jej můžete pouze v termínu od 1.6. - 31.8.2022

Těšíme se na vaši návštěvu.
LETNÍ OSVĚŽUJÍCÍ BALÍČEK

Ceník

Doba masáže je včetně 10 minut na převlečení klienta, přípravu a dezinfekci lůžka.
Masáž obličeje a hlavy (30 min)
300 Kč
Masáž šíje (20 min)
300 Kč
Masáž zad (40 min)
500 Kč
Masáž celých rukou (40 min)
500 Kč
Masáž celých nohou (40 min)
500 Kč
Masáž zad a šíje (50 min)
700 Kč
Masáž zad, šíje a celých HK (60 min)
800 Kč
Masáž zad a rukou (50 min)
600 Kč
Masáž zad a zadní části nohou (50 min)
600 Kč
Masáž zad lávovými kameny (50 min)
500 Kč
Masáž zad a celých nohou Z/P (60 min)
800 Kč
Masáž celého těla (90 min)
1 500 Kč
Trigger point – masáž spoušťových bodů / hloubková (50min)
600 Kč
Parafínový zábal rukou
300 Kč
Baňkování (30min)
450 Kč
Nahřátí před masáží (20min)
100 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Aktuálně
Top