Masáže

Masérské služby poskytujeme v relaxačním prostředí na naší poliklinice. Nabízíme širokou škálu masáží (klasická, relaxační medová, lávovými kameny a baňkování). Rádi vám pomůžeme zvolit tu, která pro vás bude mít největší přínos. Nespornou výhodou je i úzké spojení s naším fyzioterapeutickým oddělením.
Silvie Procházková
Silvie Procházková
Masérka
Profesi masérky se věnuji asi od roku 2008, kdy jsem úspěšně ukončila masérský kurz ve Zlíně. Začínala jsem s klasickými masážemi, později se zdokonalila v baňkování, v masážích lávovými kameny a v masáži obličeje. Svoji práci chci nadále zdokonalovat učením dalších blahodárně prospěšných masáží pro tělo i duši.
Ronald Tikovský
Ronald Tikovský
Masér
Většinu svého života jsem zasvětil studiu jógy, meditace, zdravé výživy a fungování těla, které je spojeno i s poznáním duše. Tato filozofie mne fascinuje a naplňuje tak, že jsem si rozšířil své schopnosti o umění masáží. Mým cílem není jen pomoci tělu, ale i zklidnit a zrelaxovat mysl a celkově podpořit zdraví každého klienta.
Víte, že správně prováděné masáže umí zázraky? Uvolňují svaly i klouby, navrací elán do života a oddalují stárnutí. Citu lidské ruky se nevyrovná žádný přístroj.

JARNÍ DETOXIKAČNÍ BALÍČEK:
MASÁŽ 2+1 ZDARMA + DÁREK: DETOXIKAČNÍ ČAJ A AJURVÉDSKÝ OLEJ

Jaro již klepe na dveře a s tím souvisí i jarní únava a jarní očista našeho organismu. Doporučuje se očistit naše tělo i mysl a připravit ho na nové období. Proto Poliklinika MŮJ LÉKAŘ vytvořila OČISTNÝ BALÍČEK inspirovaný ajurvédou, která vychází ze stimulační masáže marma bodů pro aktivaci naší energie.

CO BALÍČEK OBSAHUJE?
  • 2 masáže+1 navíc zdarma, délka 1 masáže 60 minut
  • dárek: 21-denní pročisťující čajová kůra a Tejus olej pro uvolnění mysli
  1. MASÁŽ: nahřívání lávovými kameny (15 min) + relaxační masáž obsahující akupresuru marma bodů chodidel, rukou a hlavy (45 min)
  2. MASÁŽ: baňkování (15 min) + masáž chodidel, zad a šíje (45 min)
  3. MASÁŽ: nahřívání lávovými kameny (15 min) + intenzivní masáž marma bodů dolních končetin, zad, šíje a hlavy (45 min)
Balíček v původní ceně 2 280 Kč nyní získáte za zvýhodněnou cenu 1 500 Kč. Všechny 3 masáže je nutné !vyčerpat do 30.5.2022!

CO JSOU MARMA BODY?
jsou to biologicky aktivní místa na těle, která řídí psychické i fyzické procesy a zodpovídají za propojení fyzického, emocionálního a kauzálního těla. Jsou to centra s vysokou koncentrací energie a jejich prostřednictvím můžeme ovlivňovat intenzitu proudění prány (životní energie) na různých místech těla. Tím můžeme ovlivnit potlačení únavy, zlepšení trávícího systému a koncentrace.
JARNÍ DETOXIKAČNÍ BALÍČEK

Ceník

Doba masáže je včetně 10 minut na převlečení klienta, přípravu a dezinfekci lůžka.
Masáž obličeje a hlavy (30 min)
300 Kč
Masáž šíje (20 min)
300 Kč
Masáž zad (40 min)
500 Kč
Masáž celých rukou (40 min)
500 Kč
Masáž celých nohou (40 min)
500 Kč
Masáž zad a šíje (50 min)
700 Kč
Masáž zad, šíje a celých HK (60 min)
800 Kč
Masáž zad a rukou (50 min)
600 Kč
Masáž zad a zadní části nohou (50 min)
600 Kč
Masáž zad lávovými kameny (50 min)
500 Kč
Masáž zad a celých nohou Z/P (60 min)
800 Kč
Masáž celého těla (90 min)
1 500 Kč
Trigger point – masáž spoušťových bodů / hloubková (50min)
600 Kč
Parafínový zábal rukou
300 Kč
Baňkování (30min)
450 Kč
Nahřátí před masáží (20min)
100 Kč

Galerie

Noví pacienti
Věnujte péči svému zdraví. Staňte se pacientem naší kliniky, kde každý dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí kliknout.
Aktuálně
Top